W związku z ciągłym rozwojem, wiodący operator Internetu i telewizji w Sokółce firma IDEALAN poszukuje kandydata do pracy na stanowisku asystenta-projektanta sieci telekomunikacyjnych.

Twoje główne zadania:

* Wykonywanie dokumentacji projektowej infrastruktury światłowodowej FTTH,
* Wykonywanie niezbędnych uzgodnień;

Aplikuj jeśli:

  *  Znasz podstawy programu typu AutoCAD;
  *  Posiadasz kompetencje do szybkiego przyswajania wiedzy, jesteś osobą rzetelną oraz terminową;
  *  Dysponujesz doświadczeniem w projektowaniu pasywnych sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych oraz praktyczną znajomość zagadnień budowy infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH – mile widziane;
  *  Dobrze znasz MS Office;
  *  Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś do biura przy Os. Centrum 17.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy Os. Centrum 17 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych skorzystaj z poniższego linku: https://www.idealan.pl