W związku z ciągłym rozwojem, wiodący operator Internetu i telewizji w Sokółce firma IDEALAN poszukuje kandydata do pracy na stanowisku brygadzista robót budowlanych.

Opis stanowiska:

Nadzór i wykonywanie prac związanych z budową sieci telekomunikacyjnej (kanalizacja teletechniczna, linie światłowodowe doziemne; wdmuchiwanie światłowodów).

 

Oczekiwania wobec kandydata:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunków technicznych, projektów i map geodezyjnych

- dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzaniu kilkuosobowym zespołem

- prawo jazdy kat. B

- dyspozycyjność

 

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B+E

- uprawnienia na koparki

 

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju

 

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieś do biura przy Os. Centrum 17.

 

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy Os. Centrum 17 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych skorzystaj z poniższego linku: https://www.idealan.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania