W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy kandydata do pracy w Dziale Technicznym - praca stacjonarna, biurowa w siedzibie firmy.

Idealny kandydat to osoba:
- systematyczna w swoich działaniach,
- uczciwa, sumienna i zaangażowana,
- odpowiedzialna za realizację powierzonych zadań,
- posiadająca umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i informacji,
- posiadająca chęci do pracy,
- posiadająca czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki na w/w stanowisku:
- prowadzenie ewidencji narzędzi oraz samochodów służbowych,
- prowadzenie systemu wydań i przyjęć magazynowych,
- prowadzenie ewidencji stanów magazynowych,
- koordynowanie zadań zleconych dla pracowników działu technicznego.

Oferujemy:

- pracę w rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku,
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwości rozwoju, szkolenia
- przyuczenie do pracy na w/w stanowisku.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij nam swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy serdecznie.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy Os. Centrum 17 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych skorzystaj z poniższego linku: https://www.idealan.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania